Про нас

 

Наше підприємство створене 29 січня 1999 року. Підприємство переробляє гранітні блоки для різноманітної продукції, виготовляє надмогильні пам’ятники і фундаменти під них. За роки виробничої діяльності створився професійний колектив, який опанував нові професії: різальник, шліфувальник, складальник гранітних виробів.

Понад 10 років підприємство очолюють два професійно грамотних керівника: Тимків Богдан Михайлович та Степовий Віктор Миколайович. Вони здійснюють персональний контроль, починаючи від прийому замовлення до завершення виготовлення продукції і передачі її замовнику. Ці люди постійно знаходяться на мобільному зв’язку і замовники в будь-який момент можуть отримати інформацію що стосується замовлення. Виробництво функціонує цілий рік (включаючи зимовий період), що забезпечує постійну зайнятість багатьом працівникам. Круглорічна переробка гранітних блоків дозволяє приймати замовлення і виготовляти продукцію з граніту не тільки у весняно-літній період, але і зимою. Існуюча практика показує що продукція замовлена в зимовий період, як правило, виготовляється швидше, що дозволяє з настанням відповідної погоди проводити монтажні роботи (встановлення) готової продукції.

Тимків Б.М. та Степовий В.М. запрошують Вас відвідати наше виробництво, оглянути виставку готової продукції і бути впевненим, що Ви обов’язково будете почуті незалежно від складності замовлення і фінансових можливостей.

 

Приймаємо замовлення за адресами:

  • м. Золочів, вул. Лермонтова, 3, магазин-салон «Ритуальні послуги» (біля податкової)
  • Золочівський р-н., с. Ясенівці, урочище Кутівець (біля Золочівського лісництва)
  • Золочівський р-н., с. Куровичі, магазин «Господарські товари»
  • Золочівський р-н., с. Поморяни, магазин «Господарські товари»
  • м. Броди, вул. 22 січня, 18. магазин-салон «Ритуальні послуги»
  • Бродівський р-н., с. Ясенів, магазин «Господарські товари»
  • Бродівський р-н., с. Підкамінь, магазин-салон «Ритуальні послуги»

 
[huge_it_maps id=”1″]

 

Наші працівники

Богдан Тимків

Віктор Степовий