Каталог продукції

 

Бруківка

Бруківка – це міцний і довговічний матеріал, що став останнім часом досить престижним. За допомогою гранітної бруківки можна швидко створити незвичайне й дуже гарне дорожнє покриття, завдяки чому бруківка знаходить широке застосування в будівництві доріг, пішохідних тротуарів, мостів, набережних, садових доріжок.

Бруківка екологічна, на відміну від асфальтових покриттів вона не відноситься до групи канцерогенних матеріалів та не сприяє розвитку онкологічних захворювань.

Оскільки бруківка з граніту дуже довговічний матеріал то ознаки руйнування на виробах з граніту починають виявлятися тільки через 300 років.

Безумовно, вартість квадратного метра вимостки з натуральної гранітної бруківки в кілька разів вище вартості того ж «квадрата» з бетонних плиток, але якщо розкласти вартість гранітної бруківки на термін експлуатації, вигода очевидна, так як при якісній укладанні реалізується принцип «зробив – і забув».

Важливу роль тут відіграють і питання архітектури, престижу та інші питання естетичного та емоційного плану, які несе в собі натуральний камінь. Підбором кольору і форми бруківки можна створювати справжні «кам’яні килими», які задовольняють найвищі естетичні запити сучасної людини.