Каталог продукції

 

Підвіконники

Підкресліть свій інтер’єр підвіконниками з натурального каменю, який стане стильним та яскравим елементом інтер’єру.

Підвіконники з граніту відрізняються особливою довговічністю, міцністю і стійкістю до атмосферних і хімічних впливів. Підвіконня з природного граніту подають перші ознаки руйнування тільки через 500 років експлуатації. Тому їх справедливо називають вічними підвіконниками.

Гранітні підвіконники відрізняються чудовою стійкістю до подряпин, стирання. Їх міцність удвічі більше, ніж у мармуру. До того ж граніт стійкий до впливу атмосферних явищ і кислот. Вироби з граніту не змінюють своїх властивостей при частій зміні температур, не вимагають додаткового захисту від механічних пошкоджень і дії кислотовмісних рідин. Граніт практично не вбирає вологу, тому конденсат з вікон і пролита під час поливу квітів вода йому не зашкодять. Гранітні підвіконня не бояться температурних перепадів, обумовлених опалювальними системами, потрапляння прямих сонячних променів і безлічі інших негативних факторів.

Підвіконня з граніту відрізняються великою різноманітністю кольорів та візерунків. Натуральний камінь легко впишеться у ваш інтер’єр, оскільки граніт – це еталон міцності і довговічності.